Junghans - Mistrzowska gra kolorów

Angebote auf Amazon ▸▸    Angebote auf Ebay ▸▸

Aus Watch-Wiki
Version vom 10. März 2015, 13:37 Uhr von Sarah (Diskussion | Beiträge) (Die Seite wurde neu angelegt: „Luty 2015 Logo Junghans [[Bild:Junghans Meister Classic 027_7513_00.jpg|thumb|Meister Classic 027 7513 00]…“)

(Unterschied) ← Nächstältere Version | Aktuelle Version (Unterschied) | Nächstjüngere Version → (Unterschied)
Wechseln zu: Navigation, Suche

Luty 2015

Logo Junghans
Meister Classic 027 7513 00
Meister Handaufzug 027 3504 00


Fascynujące kolory

W roku 2015 fabryka zegarków Junghans zaprezentuje modele cieszącej się sukcesem linii Meister w nowych kolorach. Klasyczna kolorystyka podkreśla mistrzowski charakter czasomierzy i dotyczy całej linii, która fascynuje w każdej chwili.


Niebieska godzina

Ten krótki i fascynujący moment, który można podziwiać tylko w ograniczonym przedziale czasu podczas wschodu i zachodu słońca, nabiera dzięki swojej ciemnoniebieskiej barwie szczególnego efektu. Tarcza Meister Handaufzug (z naciągiem ręcznym) oraz Meister Chronoscope nawiązuje do tej atmosfery: Prezentuje się ona z niebieskim połyskiem, który nadaje całości szczególną estetykę. Skórzany pasek w kolorze koniaku mistrzowsko podkreśla ton tarczy. Chłodne połączenie niebieskiej godziny powstaje dzięki wzajemnej grze tarczy w mocno niebieskim kolorze ze sportową bransoletą ze stali szlachetnej.


Mistrzowskie wejście na scenę

Zegarek Meister Agenda zapewnia użytkownikowi mistrzowską prezencję w każdej chwili. Umożliwia on dokładne planowanie czynności, ponieważ wyświetla tydzień kalendarzowy i jest perfekcyjnym towarzyszem w codziennym życiu. Jego wygląd charakteryzują punkty przyciągające wzrok: tydzień kalendarzowy i rezerwa chodu są widoczne w szczególny sposób. Symetria jest zaokrąglona poprzez wyważone pozycjonowanie wskaźnika dnia tygodnia i daty. Funkcje na grafitowo-szarej tarczy lśnią w kolorze srebrnym – tworząc w ten sposób subtelny kontrast.


Drobne lśniące elementy

Damskie modele linii Meister prezentują się w subtelnej formie w roku 2015 , dopasowanej do wieczornych kreacji, którą charakteryzują delikatne i wyraziste barwne tony - w perfekcyjnej kolorystycznej harmonii. Czasomierze z polerowanymi białymi, niebieskimi lub szarymi tarczami stanowią kobiecą interpretację historycznego pierwowzoru. Drobne cyfry rzymskie oraz aplikowane diamenty nadają całości połysku na przegubie ręki - i sprawiają, że Meister dla Kobiet (Meister Damen) jest prawdziwym klejnotem.


Magiczna siła przyciągania

Gdy słońce zachodzi i nadchodzi noc, pojawiające się ciała niebieskie od zawsze wzbudzają fascynację ludzi. Szczególną uwagę przywiązuje się do Księżyca, ze względu na jego bezsprzeczną urodę. Cechą charakterystyczną Meister Kalendarz (Kalendarz) jest wskaźnik faz księżyca, który jest wykonywany indywidualnie w firmowej drukarni w sposób dopasowany do tonu obudowy, wprowadzając w sposób ekskluzywny ciało niebieskie na scenę. Znaki i wskazówki wyglądają skromnie i elegancko w różowo-złotej obudowie, a dzięki grafitowo-szarej tarczy nabierają one szczególnego blasku. Również klasyczny mistrz, Meister Classic, podejmuje ten dialog kolorystyczny, uzyskując w ten sposób nową, uroczą fasetę.


Junghans – niemiecki zegarek

Od ponad 150 lat marka Junghans oznacza wyraźne przywiązanie do niemieckiego miejsca produkcji. Samodzielne tradycyjne przedsiębiorstwo ze Schrambergu opracowuje i produkuje zegarki. które ustanawiają standardy na świecie i cieszą się dużym uznaniem. Ściśle powiązani z miejscem i oddani wartościom, które uosabia firma Junghans, właściciele firmy Junghans kontynuują zachowanie tradycji i dążą do sukcesów w przyszłości. Tradycja i ciągły duch innowacji znajdują odzwierciedlenie również w tworzeniu oraz w technice czasomierzy. Spektrum obejmuje przy tym wszystkie obecne technologie i techniki zegarmistrzostwa: od klasycznej mechaniki i technologii kwarcowej aż do własnej firmowej technologii radiowej i solarnej. Dzięki innowacyjnym wyrobom „Made in Germany“ oraz międzynarodowemu nastawieniu, firma Junghans również w przyszłości pragnie kontynuować jedyną w swoim rodzaju historię sukcesu zegarków z gwiazdą.
Anzeigen