150 lat firmy Junghans - Po udanym roku biznesowym 2010 nadchodzi rok jubileuszowy 2011

Angebote auf Amazon ▸▸    Angebote auf Ebay ▸▸

Aus Watch-Wiki
Wechseln zu: Navigation, Suche

Luty 2011

150 Junghans
Junghans Mega Futura 026 4101 01
Firmenlogo

Tak samo, jak w roku poprzednim, fabryka zegarków Junghans GmbH & Co. KG ponownie zanotowała dwucyfrowy wzrost obrotów za ubiegły rok gospodarczy 2010. W ten sposób firma również w drugim roku po ponownym starcie może się wykazać zyskiem operacyjnym. Ubiegły rok upłynął pod znakiem zatrudnienia nowych pracowników i restrukturyzacji. Aby przygotować się na dalsze sukcesy, wydajności produkcyjne zostały znacznie powiększone przez działania produkcyjne. Ponieważ zegarki na rękę Junghans są montowane wyłącznie w zakładzie Schramberg, niegdyś największy na świecie producent zegarków ponownie nabiera największego znaczenia dla niemieckiego przemysłu zegarków. Skoncentrowanie się na dwóch różnych technologiach okazało się strategią sukcesu. Udział wysokiej jakości mechanicznych czasomierzy w stosunku do zegarków radiowych i kwarcowych wyniósł 50%. Jest to spowodowane z pewnością rosnącą akceptacją marki, która ponownie znalazła się w ofercie najlepszych jubilerów. Preludium dla 150-tego jubileuszu stanowi prezentacja limitowanych modeli jubileuszowych w nadchodzący weekend na najważniejszych niemieckich targach zegarków, Inhorgenta w Monachium. W siedzibie firmy w Schrambergu 15 kwietnia będą miały miejsce obchody jubileuszu, zakończone poświęceniem nowego muzeum firmy 16 kwietnia.


Ofirmie Junghans

Przedsiębiorstwo Junghans zostało założone w mieście Schramberg w roku 1861 i od tego momentu zapisuje historię sukcesu niemieckiego przemysłu zegarków. Jest to spowodowane unikalną filozofią firmy Junghans, bazującą na duchu innowacji i ciągłym dążeniu do precyzji.

Do dnia dzisiejszego określa ona sposób myślenia i działania wszystkich pracowników i daje się odczuć oraz dostrzec w każdym zegarku Junghans. Program firmy Junghans został stworzony na zasadzie połączenia tradycyjnego rękodzieła z najnowocześniejszą technologią zegarków oraz ponadczasowym wyglądem. To sprawia, że każdy zegarem z gwiazdą jest tak szczególny, iż można z dumą stwierdzić: Junghans – niemiecki zegarek.

Anzeigen

Meine Werkzeuge
Namensräume

Varianten
Aktionen
Navigation
Drucken/exportieren
Werkzeuge
In anderen Sprachen